Wampirzy lifting:

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, potocznie zwany wampirzym liftingiem, to popularny zabieg również wśród celebrytów, wampirzy lifting poprawia wygląd i kondycję skóry. Jest to naturalna, skuteczna i bezpieczna terapia odmładzająca anti-aging. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa zabiegu oraz pracujemy na certyfikowanym wyposażeniu wiodących światowych firm.

Wampirzy lifting a osocze bogatopłytkowe:

Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się poprzez separację zawiesiny płytek z krwi żylnej pacjenta, wskutek wirowania. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego prowadzi do aktywacji przyspieszonego procesu regeneracji na poziomie komórkowym. Dochodzi do stymulacji namnażania i dojrzewania komórek naskórka, pobudzenia syntezy mecierzy międzykomórkowej, aktywacji mikrokrążenia, stymulacji syntezy DNA. W wyniku produkcji fibroblastów dochodzi do zwiększenia ilosci włókien elastyny i kolagenu. W efekcie prowadzi to do zagęszczenia i wygładzenia skóry, poprawy jej napięcia oraz kolorytu.

Zabieg wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego:

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym przeprowadzany jest po zastosowaniu środka znieczulającego na okolicę zabiegową. Jedynym dyskomfortem jaki towarzyszy zabiegowi jest proces pobrania krwi.

Wampirzy lifting – efekty:

Zaletą wampirzego liftingu jest zauważalny efekt poprawy wyglądu skóry już po pierwszym zabiegu. Przy skórze dojrzałej warto wykonać 2-3 zabiegi w odstępach miesięcznych. Zabieg jest może być stosowany również prewencyjnie, jako terapia zapobiegająca starzeniu oraz odżywiająca skórę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ KONSULTACJI przed przystąpieniem do zabiegu wampirzego liftingu osoczem bogatopłytkowym.
Zarejestruj się na wizytę konsultacyjną pod numerem telefonu: 883-599-007!

wampirzy lifting kraków