Thermolifting zaffiro:

Thermolifting Zaffiro – jeżeli brakuje Ci jędrności skóry to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie! Zabieg Thermoliftingu Zaffiro jest bezpieczny i niechirurgiczny. Urządzenie Zaffiro wykorzystuje podczerwone światło IR, dzięki któremu głębokie warstwy skóry ulegają rozgrzaniu. Termiczne podgrzanie dolnych warstw skóry w których rozgrzane zostają również włókna kolagenowe powoduje ich nagły skurcz do pierwotnej długości. Proces ten przedstawia obrazek obok.

Thermolifting zaffiro kraków

Dlaczego powinnaś wybrać Thermolifting Zaffiro?

Czas niestety nie działa na korzyść naszej skóry, a wraz z jego upływem skóra traci swoje sprężyste właściwości i najzwyczajniej w świecie się naciąga. Co za tym idzie zawartość kolagenu w skórze również spada. Dlaczego? Gdyż fibroblasty czyli komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu znacznie obniżają swoją aktywność. W efekcie tych zmian skóra zmuszona jest do utraty swojej jędrności co w konsekwencji daje efekt pojawienia się zmarszczek i bruzd.

W jaki sposób Thermolifting Zaffiro pomaga?

Zaffiro jest technologią bezpieczną, którą można wykorzystać praktycznie u każdej kobiety. Jest to sposób niechirurgiczny czyli nie przerywamy warstwy skóry. Dzięki zastosowaniu termicznego podgrzewania skóry staje się ona bardziej napięta, uzyskuje sprężystość, jędrność i elastyczność. Kolagen zostaje zagęszczony tzn. znikają bruzdy i zmarszczki. Zabieg Zaffiro również pomaga w modelowaniu sylwetki i twarzy.

Zabieg Thermoliftingu Zaffiro mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni na dowolnej partii swojego ciała która potrzebuje uzyskania zaskakującego efektu ujędrnienia. Zaffiro jest dobrym pomysłem dla mam będących tuż po ciąży u których brzuszki poporodowe wymagają powrotu do kondycji sprzed ciąży.

Na jakie obszary działa Thermolifting Zaffiro?

  • Poprawa owalu twarzy, opadających policzków, bruzd i zmarsczek,
  • szyja, biust i dekolt,
  • brzuch, pośladki, uda,
  • kolana, dłonie, ramiona

Na czym polega zabieg Termolifting Zaffiro?

Zabieg w głównej mierze polega na działaniu promieniowania o określonej częstotliwości powodującego skurczanie się włókien kolagenowych w skórze. Mowa tutaj o promieniowaniu IR, czyli promieniowaniu podczerwonym. Pozytywnym efektem zabiegu jest zagęszczenie i ściągnięcie oraz uzyskanie odpowiedniego napięcia i elastyczności skóry. Struktura skóry przechodzi znaczną przemianę co daje efekt wygładzenia zmarszczek już po kilku chwilach od rozpoczęcia zabiegu!

Promieniowanie podczerwone ma za zadanie przebudowę rusztowania naszej skóry, czyli właśnie włókien kolagenowych bo to one tworzą główną jej strukturę. Co więcej zabieg sprawa, że skóra zostaje intensywniej pobudzona do produkcji nowych włókien kolagenowych, co niestety wraz z wiekiem ulega znacznemu zmniejszeniu, w konsekwencji czego właśnie pojawiają się na niej zmarszczki – i ot cała tajemnica  : ).

Jak wygląda zabieg Thermolifting Zaffiro?

Najpierw poddajemy się specjalistycznej bezpłatnej konsultacji żeby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do zabiegu oraz zbadać stan naszej skóry. Po wykluczeniu przeciwwskazań możemy wygodnie położyć się na fotelu i kosmetolog przystępuje do stopniowego naświetlania (rozgrzewania głębokich warstw skóry) przy jednoczesnym schładzaniu powierzchni działania lasera.
Rozgrzanie starych i rozciągniętych włókien kolagenowych powoduje ich nagły skurcz a temperatura wewnętrzna podskórna daje efekt pobudzenia włókien kolagenowych do namnażania się.

Czas trwania zabiegu waha się od 30 do 60 minut.

Efekt zabiegów technologią zaffiro to czas około 12 miesięcy, jednak zaleca się wykonywanie powtórzeń zabiegów w odstępach półrocznych dla jeszcze lepszego utrzymania się pozytywnych efektów widocznych tuż po zabiegu.

Do przeciwwskazań mogących wykluczyć pacjenta z zabiegu należą:

– ciąża i karmienie piersią,
– otwarte rany i choroby wirusowe w konsekwencji których skóra zostaje przerwana,
– nowotwory skóry,
– zakażenia wirusowe i bakteryjne skóry,

Serdecznie zapraszamy na zabiegi z wykorzystaniem tej nowoczesnej i skutecznej technologii!

Thermolifting zaffiro kraków

Zobacz również: