W kilku słowach o naszej misji:

„Istotą Studia Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Dermamax w Krakowie jest stopniowa oraz naturalna i widoczna zmiana i poprawa wyglądu skóry z zachowaniem bezpiecznych technik leczenia przy udziale znakomitego doświadczenia personelu oraz  pracy na certyfikowanym sprzęcie zapewniającym bezpieczeństwo każdego przeprowadzonego zabiegu.”

Wiedza i doświadczenie to klucz do sukcesu

 W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią poprawy jakości życia pacjenta poprzez dopasowanie indywidualnego planu leczenia i wykonanie odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii estetycznej. W razie jakichkolwiek pytań związanych z przeprowadzanym przez nas leczeniem i procedurami medycznymi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszym studio.

W Studio Dermamax możecie skorzystać Państwo z

  • nowoczesnych i autorskich metod leczenia,

  • najnowocześniejszych technologii dostępnych w laseroterapii, medycynie estetycznej i kosmetologii,

  • wiedzy wybitnych specjalistów w różnych dziedzinach leczenia,

  • indywidualnego podejścia do każdego problemu natury zdrowia i urody skóry,

  • bezpieczeństwa każdego wykonywanego przez nas zabiegu,

  • najwyższych standardów obsługi klienta,

Personel

W naszej placówce pracują wykwalifikowani lekarze, kosmetolodzy, specjaliści, których zadaniem jest dbanie o nienaganny wygląd pacjentów oraz ich dobre samopoczucie psychiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz nieustanne podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe oraz chęć poznawania nowych technologii. Wiedza zdobyta w trakcie praktyki zawodowej jest sukcesywnie weryfikowana podczas zabiegów. Dzięki temu możemy rozszerzać ofertę zabiegów i proponować zaawansowane rozwiązania w dziedzinach leczenia. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem, poprawą jakości życia oraz stosujemy wyspecjalizowane procedury medyczne stanowiące o bezpieczeństwie ale też o efekcie zabiegów.

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Medycyna Estetyczna, Laseroterapia, Kosmetologia

to szybko rozwijające się dziedziny, które wymagają od specjalizujących się w nich lekarzy nieustannego poszerzania swojej wiedzy. Decydując się na skorzystanie z oferty studia kosmetologii i medycyny estetycznej Dermamax mogą być Państwo pewni najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Doświadczony personel medyczny dobierze odpowiedni w danym przypadku profil leczenia, który pozwoli na uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Indywidualnie dobrane zabiegi opóźnią proces starzenia się skóry oraz pozwolą się cieszyć pięknym i zdrowym a przede wszystkim naturalnym wyglądem.

Skontaktuj się z nami!