Modelowanie  i wyszczuplanie sylwetki:

Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki to zabieg w którym dążymy do uzyskania idealnej sylwetki. Idealna sylwetka dla wielu osób jest znaczącym aspektem w życiu. Nadprogramowe kilogramy w znaczącym stopniu wpływają na naszą samoocenę i pewność siebie. Nieregularny tryb życia i praca do późnych godzin sprawia, że ciężko jest nam poradzić sobie z utrzymaniem diety i znalezieniem czasu na aktywność fizyczną. Dzięki nowoczesnym technikom oraz kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie pomóc w pozbyciu się niechcianych kilogramów oraz ujędrnić skórę.

Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki a efekty zabiegu:

Serie zabiegów z zastosowaniem kilku technik, powodują rozpoczęcie redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie różnych bodźców. Prowadzi to w efekcie do lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych i ich wydalenia. Następnie stymulujemy skórę do regeneracji oraz ujędrnienia, dzięki zabiegom pobudzającym ukrwienie, odżywienie skóry, a także skrócenie włókien kolagenu.

Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki – plan zabiegowy:

W konstruowaniu planów zabiegowych, wykorzystujemy między innymi:

– liposukcje kawitacyjną,

– termolifting Zaffiro,

– lipolizę iniekcyjną,

– radiofrekwencję mikroigłową,

– karboksyterapię.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI, podczas której dobierzemy indywidualny plan zabiegów dopasowany do Twoich oczekiwań. Zarejestruj się telefonicznie na wizytę: +48 883-599-007!

Modelowanie i wyszczuplanie sylwetki