Powrót do strony głównej ->:/Manicure
Manicure2018-09-05T22:37:38+00:00

Manicure – wybierz jedną metodę i ciesz się pięknie wyglądającymi paznokciami!

Manicure Klasyczny

Po pierwsze nadajemy paznokciom pożądany kształt w zależności od życzenia klienta. Następnie obróbce podlegają skórki które z należytą starannością usuwamy aby nie uszkodzić skóry i nie spowodować krwawienia. Stosujemy przy tym specjalne preparaty dzięki którym naskórek ulega zmiękczeniu i można go nieinwazyjnie usunąć.

manicure klasyczny kraków
manciure japoński kraków

Manicure Japoński

Manicure japoński – do usuwania skórek stosujemy drewniany patyczek przy płytce paznokciowej. Do przeprowadzenia malowania japońskiego używamy pasty z preparatem który pobudza płytkę paznokciową do silniejszej regeneracji. Ważne jest też to aby nadać płytce paznokcia pożądany kształt.

Manicure Francuski

Właściwie dobrany lakier do paznokci oraz ich długość są kluczem do wykonania odpowiedniej stylizacji paznokci w wersji francuskiej. Lekkie skrócenie paznokci oraz nadanie im odpowiedniego kształtu następnie malowanie białym lakierem ich brzegów i wypełnienie reszty płytki paznokcia dobranym do kształtów i rysów twarzy kolorem.

manicure francuski kraków
manicure hybrydowy kraków

Manicure Hybrydowy

Wygodna i efektowna metoda malowania i regeneracji paznokci. W tej metodzie paznokieć/paznokcie zyskują grubszą warstwę ochronną lakieru, która jest dodatkowo utwardzania promieniami lampy LED lub UV. Zabieg polega w głównej mierze na naniesieniu na płytkę paznokcia bazy lakieru następnie utwardzenie jej i znowu powtarzamy tę czynność dodatkowo mogąc wykonać wybrany wzór z różnokolorowej gamy lakierów dostępnych w naszym studio. Zaletą tej metody jest wytrzymałość paznokci, która w zależności od natężenia czynników zewnętrznych lub aktywności fizycznej rąk może utrzymać się nawet do 4 tygodni.

Manicure Żelowy

Stylizacja paznokci w stylu naszego studia. Przede wszystkim wzmacniamy, odbudowujemy i wyrównujemy powierzchnię płytki paznokciowej. Istnieje również możliwość wydłużenia paznokci nawet i kilka milimetrów. W pierwszym etapie nakładamy na paznokcie żel aby następnie przykryć go odpowiednio dobranym kolorem i rodzajem lakieru. Istnieje również opcja wykonania na nim hybrydowego manicure. Manicure żelowy jest o tyle dobry, że powłoka, która łączy się po nałożeniu na żel lakieru jest praktycznie nie do uszkodzenia.

manciure żelowy kraków