Zarejestruj się na wizytę pod nr.: +48 883-599-007|rejestracja@dermamax.pl
Manicure 2018-05-16T08:20:33+00:00

 Jak wygląda manicure klasyczny?

Manicure klasyczny – najpierw nadajemy paznokciom pożądany kształt w zależności od życzenia klienta. Następnie obróbce podlegają skórki które z należytą starannością usuwamy aby nie uszkodzić skóry i nie spowodować krwawienia. Stosujemy przy tym specjalne preparaty dzięki którym naskórek ulega zmiękczeniu i można go nieinwazyjnie usunąć.

manicure klasyczny kraków
manciure japoński kraków

Manicure japoński – do usuwania skórek stosujemy drewniany patyczek przy płytce paznokciowej. Do przeprowadzenia manicure japońskiego używamy pasty z preparatem który pobudza płytkę paznokciową do silniejszej regeneracji. Ważne jest też to aby nadać płytce paznokcia pożądany kształt.

Manicure francuski – właściwie dobrany lakier do paznokci oraz ich długość są kluczem do wykonania odpowiedniego manicure francuskiego. Lekkie skrócenie paznokci oraz nadanie im odpowiedniego kształtu następnie malowanie białym lakierem ich brzegów i wypełnienie reszty płytki paznokcia dobranym do kształtów i rysów twarzy kolorem.

manicure francuski kraków
manicure hybrydowy kraków

Manicure hybrydowy – wygodna i efektowna metoda malowania i regeneracji paznokci. W tej metodzie paznokieć/paznokcie zyskują grubszą warstwę ochronną lakieru, która jest dodatkowo utwardzania promieniami lampy LED lub UV. Zabieg polega w głównej mierze na naniesieniu na płytkę paznokcia bazy lakieru następnie utwardzenie jej i znowu powtarzamy tę czynność dodatkowo mogąc wykonać wybrany wzór z różnokolorowej gamy lakierów dostępnych w naszym studio. Zaletą tej metody jest wytrzymałość paznokci, która w zależności od natężenia czynników zewnętrznych lub aktywności fizycznej rąk może utrzymać się nawet do 4 tygodni.

Manicure żelowy – stylizacja paznokci w stylu naszego studia. Przede wszystkim wzmacniamy, odbudowujemy i wyrównujemy powierzchnię płytki paznokciowej. Istnieje również możliwość wydłużenia paznokci nawet i kilka milimetrów. W pierwszym etapie nakładamy na paznokcie żel aby następnie przykryć go odpowiednio dobranym kolorem i rodzajem lakieru. Istnieje również opcja wykonania na nim hybrydowego manicure. Manicure żelowy jest o tyle dobry, że powłoka, która łączy się po nałożeniu na żel lakieru jest praktycznie nie do uszkodzenia.

manciure żelowy kraków

Warto zaznaczyć, że paznokcie bezsprzecznie są wizytówką każdej kobiety. Schludny i rzucający się w oczy wygląd paznokci niejednokrotnie poprawia stylizację i podkreśla dbałość o szczegóły wyglądu kobiety. W naszym studio kosmetyczka odpowiednio dobiera rodzaj manicure pod płytkę i rodzaj paznokcia a także z uwaga poznaje oczekiwania klientki.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych metod manicure w Studio Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Dermamax w Krakowie!