/Manicure
Manicure2018-11-14T13:05:56+00:00

MANICURE HYBRYDOWY – Profesjonalna stylizacja paznokci

W Studio Dermamax możesz skorzystać z następujących rodzajów profesjonalnej stylizacji paznokci:

  • manicure hybrydowy,
  • manicure klasyczny,
  • pedicure paznokci u stóp,

Chciałabyś żeby Twoje paznokcie nabrały zupełnie nowego wyglądu i zwracały na siebie uwagę? Zapraszamy na zabieg profesjonalnej stylizacji paznokci manicure!

Manicure hybrydowy – wygodna i efektowna metoda malowania i regeneracji paznokci. W tej metodzie paznokieć/paznokcie zyskują grubszą warstwę ochronną lakieru, która jest dodatkowo utwardzania promieniami lampy LED lub UV. Zabieg polega w głównej mierze na naniesieniu na płytkę paznokcia bazy lakieru następnie utwardzenie jej i znowu powtarzamy tę czynność dodatkowo mogąc wykonać wybrany wzór z różnokolorowej gamy lakierów dostępnych w naszym studio. Zaletą tej metody jest wytrzymałość paznokci, która w zależności od natężenia czynników zewnętrznych lub aktywności fizycznej rąk może utrzymać się nawet do 4 tygodni.

Manicure Hybrydowy

Do wykonania manicure hybrydowego wykorzystujemy sprawdzone wyposażenie kosmetyczne oraz nieuczulające lakiery hybrydowe znanych i cenionych marek kosmetycznych.

Czego wykorzystujemy do wykonania manicure hybrydowego?

  1. Specjalnie zaprojektowanej do tego celu lampy UV.
  2. Kolorowych lakierów hybrydowych nieuczulających.
  3. Lakierów podkładowych nieuczulających.
  4. Lakierów nawierzchniowych nieuczulających.
  5. Patyczków, kopytek, wacików, pilnika, bloków polerskich – jednorazowych.
  6. Profesjonalnego nieuczulającego cleanera.
Manicure Hybrydowy Kraków

Nasze realizacje manicuru hybrydowego:

Warto zaznaczyć, że paznokcie bezsprzecznie są wizytówką każdej kobiety. Schludny i rzucający się w oczy wygląd paznokci niejednokrotnie poprawia stylizację i podkreśla dbałość o szczegóły wyglądu kobiety. W naszym studio kosmetyczka odpowiednio dobiera rodzaj manicure pod płytkę i rodzaj paznokcia a także z uwaga poznaje oczekiwania klientki.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych metod stylizacji paznokci manicure hybrydowym w Studio Dermamax w Krakowie!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage na facebooku i profilu na instagramie! ->