Laserowe usuwanie przebarwień

Laserowe usuwanie przebarwień należy do zabiegów przy których niezbędne jest wykorzystanie specjalnie do tego celu przystosowanego lasera. Dzięki zastosowaniu lasera przy leczeniu przebarwień możemy dobrać odpowiednią długość fali pod wybraną okolicę i rodzaj przebarwienia. Sam zabieg polega na naświetleniu wybranego miejsca na ciele przez określony czas aby zobligować komórki skóry do intensywniejszej regeneracji i produkcji kolagenu.
Sam zabieg laserowego usuwania przebarwień przywraca skórze naturalny kolor, właściwie regeneruje komórki skóry a także daje efekt odmłodzenia wybranego miejsca do leczenia.

Czy laserowe leczenie przebarwień jest bezpieczne i jak długo trwa zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem lasera są w pełni bezpieczne dla pacjenta. Przed każdym zabiegiem wymagana jest jednak BEZPŁATNA konsultacja ze specjalistą, który ocenia czy wybrane schorzenie kwalifikuje się do wybranego przez pacjenta zabiegu.

Czas trwania zabiegów laserowych to z reguły od 20 do 60 minut w jednej serii zabiegowej w zależności od miejsca i wady która ma zostać poddana leczeniu.

laserowe usuwanie przebarwień kraków