Laserowe usuwanie owłosienia – Twój sposób na gładkie nogi, pachy, dłonie, plecy i bródkę!

Laserowe usuwanie owłosienia w naszym studio odbywa się za pomocą profesjonalnego lasera. Wiązka światła emitująca odpowiednią dawkę energii o odpowiedniej długości fali pozwala na dostęp do najgłębszych struktur okalających włos i pozbycie się go raz na zawsze.

W naszym studio mogą Państwo skutecznie i profesjonalnie usunąć niechciane owłosienie z wybranych partii ciała. Dysponujemy profesjonalnym laserem Light Sheer dzięki któremu możemy raz na zawsze usunąć uporczywe owłosienie nie powodując przy tym doznania bólu. Nasz laser przystosowany jest do właściwej redukcji owłosienia dzięki zmiennej wiązce energii emitowanej poprzez specjalną głowicę.

Skuteczność zabiegu depilacji laserowej:

Ważnym elementem decydującym o skuteczności zabiegu jest melatonina czyli substancja nadająca kolor naszej skórze i włosom. Dzięki niej ciepło emitowane podczas naświetlania dociera do cebulki włosa oraz do samego włosa powodując ich całkowitą degradację. Skóra otaczająca włos zawiera znacznie mniej melatoniny dlatego maksymalna dawka ciepła nie jest emitowana do niej, tylko do samego włosa. Dlatego można śmiało stwierdzić, że im więcej melatoniny we włosie (ciemniejsze włosy) i mniej melatoniny w skórze (jasny kolor skóry) tym zabieg laserowego usuwania owłosienia przyniesie skuteczniejsze efekty. Do osiągnięcia pełnego efektu zabiegów wymagane jest 2-3 sesje zabiegowe.

Odstępy między zabiegami depilacji:

  • wąsik – co 6 tygodni,
  • pachy – co 3 miesiące,
  • ramiona – co 3 miesiące,
  • bikini – co 4 miesiące,
  • nogi – co 6 miesięcy,
  • plecy, brzuch – co 3 miesiące,
  • klatka piersiowa i szyja – co 3 miesiące,
  • policzki i broda – co 3 miesiące,

Postępowanie przed zabiegiem:

W okresie miesiąca przed poddaniem się zabiegowi depilacji laserowej nie powinniśmy używać popularnie stosowanych depilatorów, wosków oraz kremów do depilacji (w wyniku tego skóra zostaje podrażniona). We wskazanym okresie czasu powinniśmy wyłącznie golić się zwykłą maszynką do golenia. Kolor skóry powinien być naturalny – nie zaleca się nadmiernego opalania.
Ważne jest żeby przed zabiegiem obszar który ma zostać poddany depilacji był wygolony a włoski powinny mieć długość 2 – 3 milimetrów.

laserowe usuwanie owłosienia

Proponowane zabiegi: