Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy – jest substancją, która podana w określone miejsce i w określonej ilości wiąże ze sobą cząsteczki wody potrzebne do tego aby skóra była odpowiednio naprężona, posiadała odpowiednią elastyczność i właściwą gładkość swojej powierzchni.

Jaką rolę pełni woda w naszym organizmie?

Woda odpowiada za nawilżenie tkanek występujące w naszym organizmie dlatego tak ważne jest aby stale utrzymywać jej odpowiedni poziom. U każdego człowieka wraz z postępującym wiekiem, ilość wody w organizmie ulega zdecydowanemu zmniejszeniu, co oznajmiają nam uwidocznione zmarszczki w różnych częściach naszego ciała.

Do czego wykorzystuje się kwas hialuronowy?

Jedynym sposobem aby uniknąć występowania coraz to większej ilości zmarszczek jest zastosowanie podskórnie kwasu hialuronowego który jest potwierdzoną klinicznie substancją radzącą sobie z narastającym problemem zmarszczek. Jest idealnym wypełniaczem potrzebnym skórze. Najważniejsze jest to, że efekty zabiegu widoczne są niemal natychmiast po zabiegu. 

Jakie efekty uzyskujemy po zabiegu?

Skóra staje się zdecydowanie bardziej sprężysta, zmarszczki ulegają spłyceniu i wreszcie całkowitemu zanikowi. Warstwa podskórna zmuszona jest do uzupełnienia braków wody w miejscu wystąpienia zmarszczek za sprawą wiążącego wodę kwasu hialuronowego.

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego w wypełnianiu każdego rodzaju zmarszczki możemy również pokusić się o jego inne klinicznie potwierdzone wykorzystanie przy np. korekcji konturów twarzy lub ust.

Wspomniana substancja jako naturalny składnik występuje u każdego człowieka niejako będąc wspomagającym elementem kolagenu hamując jego rozpad.

Wypełnianie zmarszczki możemy przeprowadzić za pomocą wprowadzenia pod skórę (iniekcję) kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce w naszej skórze. Skóra dzięki temu znacznie poprawia swoją objętość oraz uzyskuje naturalną jędrność sprzed lat!

Efekty zabiegów kwasem hialuronowym:

  • modelowanie owalu twarzy (usta, policzki, nos, wargi, żuchwa)
  • wypełnianie zmarszczek,
  • zredukowanie bruzd występujących w okolicy nosa i warg,
  • nawilżanie ust,
  • odmłodzenie skóry,

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około 30-40 minut (w zależności od obszaru zabiegu). Jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny. W naszym studio przestrzegamy rygorystycznych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy aby każdy klient mógł czuć się w pełni bezpiecznie.

kwas hialuronowy