Zarejestruj się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ pod nr.: +48 883-599-007|rejestracja@dermamax.pl
/Henna brwi
Henna brwi2018-08-29T11:14:35+00:00

Henna brwi

Henna brwi jest zabiegiem estetycznym wykonywanym do podkreślenia naturalnego koloru brwi i rzęs. Henna brwi jest świetnym dodatkiem do codziennego makijażu podkreślając cały wyraz twarzy kobiety.

Henna jako sama nazwa jest po prostu nazwą proszku, dzięki któremu nasza skóra oraz brwi uzyskują wybrany przez nas lub stylistkę kolor. Henna jako składnik do wykonywania tymczasowego podkreślenia brwi jest znana na świecie już od czasów starożytnych!

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu henną?

Zabieg henną trwa od kilku do kilkunastu minut a utrzymuje się przez okres około 3-4 tygodni w zależności od postępowania pielęgnacyjnego twarzy kobiety.

Henna brwi – kilka podstawowych informacji:

Henna posiada właściwości barwiące, to już wiemy z wcześniejszego tekstu. Natomiast kolejne bardzo pozytywne aspekty działania tej substancji to m.in.: zawartość wielu pierwiastków odżywczych jak: potas, magnez oraz wapń a także cynk, żelazo a nawet miedź. W hennie znajdziemy również witaminy z grup A, D, oraz B a także kwasy i enzymy odżywcze.

Henna jest naturalnie wytwarzaną substancją pochodzącą z liści rośliny żyjącej w naturalnych warunkach co czyni ją idealną substancją biologiczną do wykonywania podkreślania linii brwi i rzęs.

henna brwi