Dietoterapia w Studio Dermamax – skorzystaj z porady dietetycznej u dietetyka!

Wizyta u dietetyka jest idealna dla osób które chcą zmienić swój sposób odżywiania w celu redukcji masy ciała, dietoterapii wielu schorzeń, a także jako terapia łączona z zabiegami kosmetycznymi w chorobach skóry. Nasze zdrowie i dobre samopoczucie leżą u podłoża prawidłowego żywienia. Nieregularne spożywanie posiłków i zły dobór produktów oraz brak aktywności fizycznej to główne przyczyny występowania chorób takich jak choroby układu krążenia, cukrzyca typu II, otyłość. Nasz dietetyk nie tylko uwzględni Twoje preferencje smakowe, ale przede wszystkim pozwoli na uzyskanie doskonałych rezultatów żywiąc się zdrowo a zarazem smacznie i do syta.

Dietoterapia chorób skórnych

Choroby skóry powstają na podłożu wieloczynnikowym. Oprócz czynników  hormonalnych czy stresu duży wpływ na stan skóry mają czynniki środowiskowe, w tym dieta. Zły stan naskórka może być związany z niewłaściwym odżywianiem oraz zaburzeniami w funkcjonowania układu trawiennego.

Nasz gabinet proponuje terapię łączoną z zakresu dietetyki oraz usług kosmetycznych. Dla każdego zostanie opracowany indywidualny protokół postępowania w celu poprawy jakości skóry, a także zdrowia.

Cennik:

– Pierwsza wizyta: wywiad żywieniowy, pomiary antropometryczne, wstępne zalecenia: 110 zł

– Jadłospis 7-dniowy: 130zł

– Jadłospis 14-dniowy: 180zł

– Jadłospis 30-diowy: 300zł

– Konsultacja kontrolna: 80zł