Powrót do strony głównej ->:/Depilacja laserowa Light Sheer
Depilacja laserowa Light Sheer2018-08-29T11:13:08+00:00

Depilacja laserowa light sheer

Depilacja laserowa Light Sheer to nowoczesna technologia zabiegowa z dziedziny laseroterapii wykorzystywana do usuwania niechcianego owłosienia z różnych okolic na ciele. Zabieg jest skuteczny, bezpieczny i daje efekt trwałego usunięcia owłosienia. Laser diodowy Light Sheer to najnowocześniejsze i najlepsze urządzenie na świecie! do wykonywania depilacji laserowej. A sam zabieg jest trwały i bezpieczny. Podczas zabiegu skóra w żaden sposób nie jest uszkadzana.

Dlaczego depilacja laserowa light sheer w naszym Studio?

Podczas zakupu lasera diodowego Light Sheer firmy Lumenis stawialiśmy na jak najwyższą jakość przeprowadzanych z jego użyciem zabiegów. Obecny rynek depilacji posiada kilka różnych typów urządzeń jednak skuteczność naszego lasera jest potwierdzona wśród wielu pacjentek i pacjentów. Przy wyborze tego lasera kierowaliśmy się głównie:

 • najlepsze skuteczność na rynku,
 • bezpieczeństwo zabiegów,
 • komfort dla pacjentów,
 • czas trwania zabiegów skrócony do minimum,
 • mała ilość zabiegów do osiągnięcia pożądanego efektu,

Laser diodowy Light Sheer Lumenis jest urządzeniem wyprodukowanym w Amerykańskiej firmie Lumienis – stąd też jego nazwa. Dioda lasera posiada odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków, który jest respektowany na całym świecie.

Dodatkowo głowica lasera posiada własny system chłodzenia skóry podczas zabiegu, co daje uczucie bezbolesności. Temperatura końcówki chłodzącej wynosi +- 4 stopnie celsjusza. Chłodzenie termiczne jest najskuteczniejszą formą łagodzenia skóry podczas zabiegów.

Do czego wykorzystywana jest depilacja laserowej Light Sheer?

 • usuwanie niechcianego owłosienia,
 • usuwanie nadmiernego owłosienia – hirsutyzm,
 • usuwanie wrastających włosków,
 • leczenie zapalenia mieszków włosowych,
 • leczenie podrażnień po goleniu,
 • do depilacji metodą brazylijską,
 • do depilacji okolic bikini,
 • do depilacji pleców,

Informacje o technologii Light Sheer Lumenis:

Zabieg depilacji laserowej w Studio Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Dermamax wykonujemy za pomocą lasera firmy LUMENIS®.
Głowica lasera uprzednio przyłożona do wybranej okolicy z której usuwamy owłosienie stopniowo nagrzewa obszar w którym występuje owłosienie.
Zabieg trwałego usuwania włosów podczas zabiegu jest bezpieczny, bezbolesny i nie daje uczucia dyskomfortu.

LIGHTSHEER® – jest najskutecznejszą technologią usuwania owłosienia znaną od wielu lat w laseroterapii.

Jak wygląda depilacja laserowa Light Sheer Lumenis?

Pierwszym krokiem przygotowującym do zabiegu depilacji laserowej jest bezpłatna konsultacja ze specjalistą. Specjalista z zakresu laseroterapii przykłada uprzednio zkalibrowane urządzenie do uprzednio wygolonej okolicy ciała. Urządzenie ustawione jest na odpowiednią długość fali dostosowaną do wybranej okolicy zabiegowej. Po przyłożeniu głowicy do powierzchni skóry, mieszki włosowe zostają rozgrzane do temperatury w której ulegają zniszczeniu.

Zabieg trwa około 20-40 minut. Po tym czasie możemy cieszyć się gładką, czystą i wolną od niechcianych włosków skórą.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację przed zabiegiem: +48 883-599-007.

depilacja laserowa light sheer kraków