Pojawiły się u Ciebie pierwsze zmarszczki? Odnosisz wrażenie, że stosowane przez Ciebie kosmetyki nie działają tak, jak sugerują kolorowe reklamy? Zastanawiasz się,  jak poradzić sobie z uciążliwymi problemami estetycznymi, z którymi zmagasz się od długiego czasu? Specjalistyczna bezpłatna konsultacja to rozwiązanie właśnie dla Ciebie!

Szeroki wybór zabiegów dostępnych na rynku, pozwala podczas bezpłatnej konsultacji na opracowanie indywidualnego planu działania z zastosowaniem celowanych terapii łączonych w walce z oznakami upływającego czasu, niedoskonałościami, zbędną tkanką tłuszczową czy innymi problemami z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii.

Specjalistyczna bezpłatna konsultacja obejmuje:

  • przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, obejmującego aktualny stan zdrowia, nawyki pielęgnacyjne, stosowane kosmetyki i suplementy oraz dotychczasową historię zabiegową,
  • wstępną ocenę stanu skóry, określenie jej typu i głównych problemów pielęgnacyjnych,
  • dokładne określenie typu i podtypu skóry,
  • analizę kondycji skóry w poszczególnych obszarach,
  • ustalenie możliwości zabiegowych oraz pielęgnacji skóry w gabinecie,
  • przedstawienie zaleceń dotyczących pielęgnacji domowej.

Konsultacja terapii przeciwstarzeniowej i przeciwzmarszczkowej

Proces starzenia rozpoczyna się u człowieka ok 20-30 roku życia. Na twarzy pojawiają się delikatne zmarszczki mimiczne, przebarwienia, zaczerwienienia, skóra okolicy oczu staje się wiotka, usta tracą kontur, pogłębia się bruzda nosowo-wargowa. Zmiany te spowodowane są nie tylko genetycznymi procesami starzenia się, ale także nieprawidłową ochroną przeciwsłoneczną, źle dobranymi kosmetykami czy niewłaściwym stylem życia. W związku z tym, istotne jest wprowadzenie zabiegów pielęgnacyjnych anti-aging oraz rewitalizujących skórę.

Konsultacja modelowania sylwetki

Serie zabiegów z zastosowaniem kilku technik, powodują rozpoczęcie redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie różnych bodźców. Prowadzi to w efektcie do lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych i ich wydalenia. Następnie stymulujemy skórę do regeneracji oraz ujędrnienia, dzięki zabiegom pobudzającym ukrwienie, odżywienie skóry, a także skrócenie włókien kolagenu.

Konsultacja dotycząca depilacji laserowej wybranej okolicy lub okolic

Depilacja laserowa LightSheer, to nowoczesna technologia zabiegowa z dziedziny laseroterapii, wykorzystywana do trwałego usuwania niechcianego owłosienia z różnych okolic na ciele. Zabieg ten jest skuteczny i bezpieczny. Laser diodowy Light Sheer to najnowocześniejsze i najlepsze urządzenie na świecie do wykonywania depilacji laserowej. Dodatkowo głowica lasera posiada własny system chłodzenia skóry podczas zabiegu, co daje uczucie bezbolesności. Temperatura końcówki chłodzącej wynosi +- 4 stopnie celsjusza. Chłodzenie termiczne jest najskuteczniejszą formą łagodzenia skóry podczas zabiegów.

Konsultacja w walce z trądzikiem

Obecnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych i bezpiecznych terapii oraz kompleksowemu podejściu do problemu, jesteśmy w stanie skutecznie radzić sobie z uciążliwymi objawami trądziku w różnym wieku. W konstruowaniu planów zabiegowych wykorzystujemy między innymi zabiegi laseroterapii, ozonoterapii, peelingi kwasami, mikrodermabrazje diamentową oraz  oczyszczanie manualne.

Konsultacja w przypadku nadmiernego wypadania włosów i łysienia

Leczenie wypadania włosów i łysienia polega w głównej mierze na odpowiednim odżywieniu struktury włosa, wzmocnieniu cebulek włosowych i stymulacji mieszków włosowych do szybszego i skuteczniejszego wzrostu włosa. Zabiegi przeznaczone są dla osób, u których widoczna jest słaba kondycja włosów oraz ich nadmierne wypadanie. Z zabiegów mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni w każdym wieku.

Konsultacja z masażystą

Masaż to świetne rozwiązanie na pozbycie się zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Codzienne wzmożone tempo życia, wiele problemów, stałe napięcie psychiczne wywołane stresem sprawia, że czujemy się zmęczeni i odczuwamy ogólny brak energii. W takiej chwili dobre rozluźnienie napięcia mięśni to odpowiedni sposób na relaksację mięśni, a także sprawia prawdziwą przyjemność dla ciała i dla ducha. Masowanie różnych części naszego ciała sprawia, że można doznać pełnego odprężenia i zapomnieć o kłopotach związanych z codziennym życiem oraz zregenerować wyczerpane złoża energii potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Zobacz również: