Dermamax - Laseroterapia i
Medycyna Estetyczna

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Zabiegi Estetyczne

Specjalistyczna substancja typu A. Jest to obecnie najpopularniejsza substancja w medycynie estetycznej służąca odmłodzeniu skóry i pozbyciu się uporczywych zmarszczek. Jednak nie jest ona używana tylko i wyłącznie do likwidacji zmarszczek, można ją również wykorzystać do leczenia bólów migrenowych oraz do leczenia nadpotliwości.

Co za tym idzie, jej zadaniem jest blokowanie przekaźnictwa nerwowego w miejscu do którego jest podawana.

Nasz preparat ma potwierdzone działanie wśród setek osób, które zdecydowały się na leczenie tą substancją. Efekty leczenia są widoczne po około 1-2 dniach oraz trwają przez około 6-7 miesięcy.

Należy tutaj dodać, że zabiegi z wykorzystaniem preparatu są całkowicie bezpieczne!

W naszym studio możecie Państwo skorzystać z następujących zabiegów omawianym preparatem:

  • likwidacja zmarszczek w okolicy: oczu (kurze łapki), czoła (lwia zmarszczka) oraz likwidacja tzw. kodu kreskowego,
  • likwidacja nadpotliwości w okolicach: pachy, stopy, dłonie,
  • leczenie migreny,
  • leczenie bruksizmu (czyli niekontrolowanego zgrzytania i zaciskania zębów),

Serdecznie zapraszamy do naszego studia na specjalistyczną konsultację.

170424 graphene_1x1

Zmarszczka - jest to objaw starzenia się skóry, który wraz z wiekiem przybiera na sile i zmarszczek pojawia się coraz więcej. Odpowiednia metoda usunięcia zmarszczek to bezspornie kwestia osobista, dlatego zapraszamy serdecznie do naszego studia na osobistą konsultację i wybór najlepszej metody.

170424 graphene_1x2

Nadpotliwość to bezpośredni objaw nadaktywności gruczołów znajdujących się w skórze odpowiedzialnych za produkcję potu. U różnych ludzi poziom wydzielanego potu może znacząco się różnić. Natomiast zmiany związane ze zbyt wysokim wydzielaniem potu nie przynoszą żadnych korzyści.

170424 graphene_2x2

Bruksizm - jest niekontrolowanym zgrzytaniem zębów żuchwy o zęby szczęki. Za moment jego występowania uznaje się najczęściej porę nocną kiedy to najsilniej zgrzytamy niekontrolowanie zębami. Szacuje się, że około 10% populacji cierpi na tą groźną dla zdrowia dolegliwość.

170424 graphene_1x3

Ból migrenowy może znacząco różnić się od zwykłego bólu głowy. Bóle migrenowe często są bardzo silne, przewlekłe i mają najczęściej napadowy charakter. Jeżeli czujemy uczucie nudności, kręci nam się w głowie, gorzej słyszymy lub widzimy - to może oznaczań napad migrenowego bólu głowy.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram