Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Kwas Hialuronowy – Wypełnianie zmarszczek

wypełnianie zmarszczek kraków

Kwas hialuronowy - jest substancją, która podana w określone miejsce i w określonej ilości wiąże ze sobą cząsteczki wody potrzebne do tego aby skóra była odpowiednio naprężona, posiadała odpowiednią elastyczność i właściwą gładkość swojej powierzchni.

Woda odpowiada za nawilżenie tkanek występujące w naszym organizmie dlatego tak ważne jest aby stale utrzymywać jej odpowiedni poziom. U każdego człowieka wraz z postępującym wiekiem, ilość wody w organizmie ulega zdecydowanemu zmniejszeniu, co oznajmiają nam uwidocznione zmarszczki w różnych częściach naszego ciała.

Jedynym sposobem aby uniknąć występowania coraz to większej ilości zmarszczek jest zastosowanie podskórnie kwasu hialuronowego który jest potwierdzoną klinicznie substancją radzącą sobie z narastającym problemem zmarszczek. Jest idealnym wypełniaczem potrzebnym skórze. Najważniejsze jest to, że efekty zabiegu widoczne są niemal natychmiast po zabiegu. 
Skóra staje się zdecydowanie bardziej sprężysta, zmarszczki ulegają spłyceniu i wreszcie całkowitemu zanikowi. Warstwa podskórna zmuszona jest do uzupełnienia braków wody w miejscu wystąpienia zmarszczek za sprawą wiążącego wodę kwasu hialuronowego.

Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego w wypełnianiu każdego rodzaju zmarszczki możemy również pokusić się o jego inne klinicznie potwierdzone wykorzystanie przy np. korekcji konturów twarzy lub ust.

 

Wspomniany kwas hialuronowy jako naturalny składnik występuje u każdego człowieka niejako będąc wspomagającą substancją dla kolagenu hamując jego rozpad.

Wypełnianie zmarszczki możemy przeprowadzić za pomocą wprowadzenia pod skórę (iniekcję) kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsce w naszej skórze. Skóra dzięki temu znacznie poprawia swoją objętość oraz uzyskuje naturalną jędrność sprzed lat!

Zabieg trwa około 30-40 minut (w zależności od obszaru zabiegu). Jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny. W naszym studio przestrzegamy rygorystycznych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy aby każdy klient mógł czuć się w pełni bezpiecznie.

Serdecznie zapraszamy na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym kraków.