Dermamax - Laseroterapia i
Medycyna Estetyczna

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Usuwanie zmarszczek

USUWANIE ZMARSZCZEK

Zmarszczka - jest to objaw starzenia się skóry, który wraz z wiekiem przybiera na sile i zmarszczek pojawia się coraz więcej. Odpowiednia metoda usunięcia zmarszczek to bezspornie kwestia osobista, dlatego zapraszamy serdecznie do naszego studia na osobistą konsultację i wybór najlepszej metody.

Wśród metod usuwania zmarszczek możemy wyróżnić:

  1. Dermabrazja - zabieg w trakcie którego usuwa się wierzchnią warstwę skóry, co z kolei wywołuje jej lepszą regenerację i wzrost.
  2. Mikrodermabrazja - zabieg w trakcie którego również usuwa się naskórek, jednak jest to mniej inwazyjna metoda niż dermabrazja.
  3. Usuwanie zmarszczek laserem - w miejscu naświetlanym laserem pobudza się skórę do produkcji kolagenu, który z kolei pobudza komórki skóry do mocniejszej regeneracji.
  4. Zastrzyki z substancji btx typu A - zabieg z wykorzystaniem tej substancji paraliżuje konkretne mięśnie twarzy, co powoduje, że skóra nabiera gładkości oraz staje się napięta. Zastrzyki z preparatu btx najczęściej wstrzykuje się w celu redukcji zmarszczek na czole, między brwiami oraz kurzych łapek.
  5. Wstrzykiwanie wypełniaczy w postaci: kolagenu, lub tłuszczu. Pobudzają one skórę do produkcji nowych komórek, stymulują jej napięcie oraz powodują wygładzenie się jej powierzchni.

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Instagram