Zarejestruj się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ pod nr.: +48 883-599-007|rejestracja@dermamax.pl
/Rewitalizacja skóry
Rewitalizacja skóry2018-08-30T13:13:58+00:00

Rewitalizacja skóry

To proces w którym należy dostarczyć skórze substancji odżywczych w których skład wchodzą: aminokwasy, witaminy oraz minerały. Niedobór tych substancji sprawia, że skóra przybiera postać ziemi (grudkowatość), obniża się jędrność skóry oraz obniża się zawartość wody w jej strukturach. Stres i zmęczenie również mają kluczowe znaczenie w pogorszeniu się kondycji skóry.

W którym miejscu najczęściej brakuje nam zdrowej i zrewitalizowanej skóry?

Najczęstszym miejscem w którym możemy zauważyć braki wyżej wymienionych substancji odżywczych jest twarz. W takim wypadku warto udać się do specjalisty medycyny estetycznej na konsultację i wnikliwe omówienie możliwości pomocy naszej skórze.

Co jest ważne podczas zabiegu rewitalizacji skóry?

Podczas zabiegu rewitalizacji skóry ważne jest żeby dostarczyć jej aminokwasów, koenzymów, kwasów nukleinowych oraz witamin i minerałów. Substancje te przywracają skórze witalność i jędrność a także zapewniają o właściwym jej nawilżeniu.

W naszym studio możecie Państwo skorzystać z zabiegu rewitalizacji skóry przy udziale mezoterapii. Pomożemy z nadaniem skórze właściwej jędrności, nawilżenia i usunięciem niechcianych defektów w postaci zmarszczek pojawiających się na twarzy, na szyi, na rękach i w okolicach dekoltu.

Rewitalizacja skóry kraków