Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Rewitalizacja skóry

Rewitalizacja skóry jest procesem w którym należy dostarczyć skórze substancji odżywczych w których skład wchodzą: aminokwasy, witaminy oraz minerały. Niedobór tych substancji sprawia, że skóra przybiera postać ziemi (grudkowatość), obniża się jędrność skóry oraz obniża się zawartość wody w jej strukturach. Stres i zmęczenie również mają kluczowe znaczenie w pogorszeniu się kondycji skóry.

Najczęstszym miejscem w którym możemy zauważyć braki wyżej wymienionych substancji odżywczych jest twarz. W takim wypadku warto udać się do specjalisty medycyny estetycznej na konsultację i wnikliwe omówienie możliwości pomocy naszej skórze.

Podczas zabiegu rewitalizacji skóry ważne jest żeby dostarczyć jej aminokwasów, koenzymów, kwasów nukleinowych oraz witamin i minerałów. Substancje te przywracają skórze witalność i jędrność a także zapewniają o właściwym jej nawilżeniu.

W naszym studio możecie Państwo skorzystać z zabiegu rewitalizacji skóry przy udziale mezoterapii. Pomożemy z nadaniem skórze właściwej jędrności, nawilżenia i usunięciem niechcianych defektów w postaci zmarszczek pojawiających się na twarzy, na szyi, na rękach i w okolicach dekoltu.