Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe - naturalna substancja regenerująca naszą skórę. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego są jednymi z najbezpieczniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Substancja aktywna osocza bogatopłytkowego to komórki osocza a konkretniej trombocyty krwi.

Uzyskuje się je przez pobranie i odwirowanie własnej krwi pacjenta. Preparat po odwirowaniu zawiera czynniki wzrostu potrzebne do regeneracji i namnażania się komórek naskórka. Dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego pobudzamy mikrokrążenie w skórze a także zmuszamy ją do intensywniejszej produkcji kolagenu.

Jakie efekty możemy uzyskać stosując zabiegi z wykorzystaniem naturalnego osocza bogatopłytkowego (PRP):

  1. Skóra odzyskuje naturalny, młody i witalny wygląd.
  2. Skóra staje się bardzo napięta a komórki w niej zawarte uzyskują właściwą gęstość dając poprawę jej wyglądu i koloru.
  3. Skóra jest pobudzana do intensywniejszej regeneracji.
  4. Osocze bogatopłytkowe stymuluje porost i gęstnienie włosów oraz wygładza blizny a także usuwa worki oraz nieestetyczne cienie z pod oczu.

Okolice w których najczęściej stosuje się zabiegi z wykorzystaniem preparatu PRP to: policzki, ręce, dekolt, usta, czoła, twarz, podbródek, okolice oczu, ust i nosa.