Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

O nas

Studio Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamax w Krakowie:

„Istotą Studia Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Dermamax w Krakowie jest stopniowa oraz naturalna i widoczna zmiana i poprawa wyglądu skóry z zachowaniem bezpiecznych technik leczenia przy udziale znakomitego doświadczenia personelu oraz  pracy na certyfikowanym sprzęcie zapewniającym bezpieczeństwo każdego przeprowadzonego zabiegu."

W naszej placówce możecie skorzystać Państwo z:
- nowoczesnych i autorskich metod leczenia,
- najnowocześniejszych technologii dostępnych w kosmetologii i medycyny estetycznej,
- wiedzy wybitnych specjalistów w różnych dziedzinach leczenia,
- indywidualnego podejścia do kwestii zdrowia i urody każdego pacjenta,
- bezpieczeństwa każdego wykonywanego przez nas zabiegu,
- najwyższych standardów obsługi,

doctor_PNG16043

 

 

 

NOWOCZESNA MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA A TAKŻE LASEROTERAPIA
to szybko rozwijające się dziedziny, które wymagają od specjalizujących się w nich lekarzy nieustannego poszerzania swojej wiedzy. Decydując się na skorzystanie z oferty studia kosmetologii i medycyny estetycznej Dermamax mogą być Państwo pewni najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Doświadczony personel medyczny dobierze odpowiedni w danym przypadku profil leczenia, który pozwoli na uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Indywidualnie dobrane zabiegi opóźnią proces starzenia się skóry oraz pozwolą się cieszyć pięknym i zdrowym a przede wszystkim naturalnym wyglądem.

Ukierunkowanie wiedzy i doświadczenia:
W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią poprawy jakości życia pacjenta poprzez dopasowanie indywidualnego planu leczenia i wykonanie odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii estetycznej. W razie jakichkolwiek pytań związanych z przeprowadzanym przez nas leczeniem i procedurami medycznymi z zakresu medycyny i kosmetologii estetycznej, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszym studio.

32682
shutterstock_116158144

Personel:

W Studio Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Dermamax pracują wykwalifikowani lekarze, kosmetolodzy, specjaliści, których zadaniem jest dbanie o nienaganny wygląd pacjentów oraz ich dobre samopoczucie psychiczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, oraz nieustanne podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe oraz chęć poznawania nowych technologii. Wiedza zdobyta w trakcie praktyki zawodowej jest sukcesywnie weryfikowana podczas zabiegów. Dzięki temu możemy rozszerzać ofertę zabiegów i proponować zaawansowane rozwiązania w dziedzinach leczenia. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem, poprawą jakości życia oraz stosujemy wyspecjalizowane procedury medyczne stanowiące o bezpieczeństwie ale też o efekcie zabiegów.