Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Mezoterapia

Mezoterapia - należy do grupy zabiegów, które skierowane są na określoną okolicę ciała. Przede wszystkim zabiegi w mezoterapii są zabiegami nieingerującymi chirurgicznie w strukturę skóry. Zabiegi skupiają się na doprowadzeniu pod skórę substancji mających działanie lecznicze oraz odżywcze i regenerujące.

Do zabiegów mezoterapii możemy zaliczyć:

 1. Mezoterapię igłową/mikroigłową - w tej metodzie za dostarczenie substancji odżywczych pod skórę odpowiedzialne są miniaturowej wielkości igiełki.
 2. Mezoterapię bez użycia igieł - w tej metodzie do dostarczenia substancji odżywczych pod skórę odpowiedzialny wykorzystuje się urządzenie, które  generuje prąd elektryczny o bardzo niskim napięciu wprowadzając odpowiednią substancję pod skórę, przy równoczesnej aktywacji w komórkach skóry przyswajalności podawanego preparatu.
  Wśród mezoterapii bezigłowej wyróżnia się również:

  • sonoforezę - substancje wprowadzane pod skórę metodą ultradźwięków,
  • jonoforezę - substancje wprowadzane pod skórę przy użyciu prądu elektrycznego, pod wpływem których zachodzi jonowa dysocjacja, czyli rozpad na mniejsze cząsteczki preparatu i lepsze jego przyswajanie przez komórki skóry.

Jakie korzyści przyniesie Państwu skorzystanie z naszych zabiegów w dziedzinie mezoterapii?

 • zlikwidujemy zmarszczki (mimiczne, lwie, kurze łapki itd.)
 • ujędrnimy skórę nadając jej doskonały wygląd, nawodnienie oraz właściwe napięcie,
 • zlikwidujemy nieestetycznie wyglądające rozstępy,
 • zlikwidujemy widoczny cellulit,
 • powstrzymamy nadmiernie wypadające włosy lub pierwsze oznaki łysienia

ZABIEGI w mezoterapii:

mezoterapia kraków

Zmarszczka jest objawem starzenia się skóry, który wraz z wiekiem przybiera na sile i zmarszczek pojawia się coraz więcej. Odpowiednia metoda usunięcia zmarszczek to bezspornie kwestia osobista, dlatego zapraszamy serdecznie do naszego studia na osobistą konsultację...

mezoterapia kraków

Cellulit - zwany "lipodystrofią" - jest to zwyrodnienie tkanki łącznej, która uwidacznia się poprzez nierównomierne ułożenie się komórek skóry. Na skórze widzimy wklęśnięcia wyglądające jak struktura gąbki, występują zgrubienia oraz miniaturowe guzki.

mezoterapia kraków

Ujędrnianie skóry nadaje jej odpowiednią gładkość oraz w znaczący sposób napina jej powierzchnię. Jest to również świetny sposób na dostarczenie potrzebnych substancji odżywczych naszej skórze.

mezoterapia kraków

Łysienie to nadmierne wypadanie włosów z niektórych części głowy. Możemy wyróżnić kilka rodzajów łysienia jak np.: łysienie androgenowe typu męskiego lub damskiego.
W naszym gabinecie przy wykorzystaniu mezoterapii możemy znacznie zredukować wypadające włosy a także poprawić ich kondycję oraz wzmocnić ich strukturę w substancje odżywcze.

mezoterapia kraków

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny sposób na błyskawiczną poprawę i przywrócenie naszej skórze pięknego oraz przede wszystkim zdrowego wyglądu.

mezoterapia kraków

Rozstęp to wrzecionowate pasmo, najczęściej objawiające się na udach, brzuchu, pośladkach, rękach piersiach a nawet plecach i wewnętrznej stronie ramion. Z pomocą mezoterapii możemy pomóc zredukować widoczne rozstępy.

mezoterapia kraków

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest przeznaczona dla osób chcących w naturalny sposób zahamować starzenie się skóry a także alergików. Głównym produktem którego używamy podczas zabiegu tą metodą jest osocze bogatopłytkowe, czyli substancja którą uzyskujemy z krwi pacjenta.