Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny sposób na błyskawiczną poprawę i przywrócenie naszej skórze pięknego oraz przede wszystkim zdrowego wyglądu. Obecnie Mezoterapia igłowa jest najskuteczniejszym zabiegiem z grupy zabiegów regeneracyjnych. Zabieg tą metodą jest całkowicie bezbolesny, gdyż miejsce jego wykonywania jest znieczulane specjalnym preparatem.

 

W mezoterapii igłowej wstrzykuję się odpowiednio dobrane substancje w miejsce, które ma zostać poddane leczeniu. Natomiast możemy wyróżnić 2 podstawowe rodzaje wstrzykiwań:

  1.  Podanie właściwego preparatu bezpośrednio do miejsca leczenia przynosi oczekiwaną skuteczność działania. Ważnym aspektem miejscowego podawania preparatów jest fakt, że nie mają one negatywnego wpływu na pracę nerek i wątroby.
  2. Drugim ważnym aspektem są iniekcje skórne, dzięki którym nasza skóra zostaje maksymalnie pobudzona do produkowania substancji które ułatwiają jej samoregenerację.

Forma specjalistycznych preparatów, które wykorzystuje się w mezoterapii może być dwojaka a mianowicie:

  • w postaci gotowych leków - tzn. używanych do eliminowania konkretnego problemu,
  • w postaci koktajli leczniczych - tzn. mieszanina wybranych substancji odpowiadających za odżywianie, regenerację i lecznicze właściwości,