Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Masaże

Masaż to świetne rozwiązanie na pozbycie się zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Codzienne wzmożone tempo życia, wiele problemów, stałe napięcie psychiczne wywołane stresem sprawia, że czujemy się zmęczeni i odczuwamy ogólny brak energii. W takiej chwili dobry masaż to odpowiedni sposób na rozluźnienie obolałych i napiętych mięśni, a także sprawia prawdziwą przyjemność dla ciała i dla ducha. Masowanie różnych części naszego ciała sprawia, że można doznać pełnego odprężenia i zapomnieć o kłopotach związanych z codziennym życiem oraz zregenerować wyczerpane złoża energii potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaże

7_2x1

Masaż bańką chińską to skuteczny sposób na pozbycie się celulitu ale nie tylko stosuje się ją również w celu likwidacji bólów kręgosłupa czy dolegliwości mięśniowych oraz masaż bańką chińską pomaga w likwidacji rozstępów.

7_1x2

To najpopularniejszy zabieg i zarazem masaż wyjściowy do kolejnych zabiegów odbywających się w naszej klinice. Masaż klasyczny w zależności od zastosowanej techniki może mieć różne działanie : regenerujące, pobudzające, wyciszające, lecznicze, przeciwbólowe, regenerujące i odchudzające.

7_1x2

Najlepszy masaż dla osób przemęczonych zarówno fizycznie jak i psychicznie. Masaż ten ma na celu rozprężenie napięć znajdujących się w ciele człowieka. Masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie i jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i ducha, dodatkowo koi nasze nerwy związane z życiem codziennym.

7_1x3

Masaż twarzy, szyi i dekoltu jest jednym z ważniejszych masaży odmładzających. Masaż twarzy spowalnia oraz łagodzi powstawanie zmarszczek oraz proces starzenia się skóry. Masaż twarzy ma właściwości lecznicze np. znalazł zastosowanie w leczeniu porażenia nerwu twarzowego, leczenia bruksizmu.