Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Manicure – Malowanie paznokci

manicure with fragrant orchid and towel

W naszym studio możecie Państwo skorzystać z kilku podstawowych rodzajów malowania paznokci – manicure. Manicure jest dobrym sposobem na połączenie go z zabiegami odżywczymi na dłonie.

Z jakich rodzajów manicure możecie Państwo skorzystać w naszym studio:

  1. Manicure klasyczny – najpierw nadajemy paznokciom pożądany kształt w zależności od życzenia klienta. Następnie obróbce podlegają skórki które z należytą starannością usuwamy aby nie uszkodzić skóry i nie spowodować krwawienia. Stosujemy przy tym specjalne preparaty dzięki którym naskórek ulega zmiękczeniu i można go nieinwazyjnie usunąć.
  2. Manicure japoński – do usuwania skórek stosujemy drewniany patyczek przy płytce paznokciowej. Do przeprowadzenia manicure japońskiego używamy pasty z substancją która pobudza płytkę paznokciową do silniejszej regeneracji oraz nadajemy jej pożądany kształt.
  3. Manicure francuski – właściwie dobrany lakier do paznokci oraz ich długość są kluczem do wykonania odpowiedniego manicure francuskiego. Lekkie skrócenie paznokci oraz nadanie im odpowiedniego kształtu następnie malowanie białym lakierem ich brzegów i wypełnienie reszty płytki paznokcia dobranym do kształtów i rysów twarzy kolorem.
  4. Manicure hybrydowy – wygodna i efektowna metoda malowania i regeneracji paznokci. W tej metodzie paznokieć/paznokcie zyskują grubszą warstwę ochronną lakieru, która jest dodatkowo utwardzania promieniami lampy LED lub UV. Zabieg polega w głównej mierze na naniesieniu na płytkę paznokcia bazy lakieru następnie utwardzenie jej i znowu powtarzamy tę czynność dodatkowo mogąc wykonać wybrany wzór z różnokolorowej gamy lakierów dostępnych w naszym studio. Zaletą tej metody jest wytrzymałość paznokci, która w zależności od natężenia czynników zewnętrznych lub aktywności fizycznej rąk może utrzymać się nawet do 4 tygodni.
  5. Manicure żelowy – stylizacja paznokci w stylu naszego studia. Przede wszystkim wzmacniamy, odbudowujemy i wyrównujemy powierzchnię płytki paznokciowej. Istnieje również możliwość wydłużenia paznokci nawet i kilka milimetrów. W pierwszym etapie nakładamy na paznokcie żel aby następnie przykryć go odpowiednio dobranym kolorem i rodzajem lakieru. Istnieje również opcja wykonania na nim hybrydowego manicure. Manicure żelowy jest o tyle dobry, że powłoka która łączy się po nałożeniu na żel lakieru jest praktycznie nieuszkadzalna.

 

Warto zaznaczyć, że paznokcie bezsprzecznie są wizytówką każdej kobiety. Schludny i rzucający się w oczy wygląd paznokci niejednokrotnie poprawia stylizację i podkreśla dbałość o szczegóły wyglądu kobiety. W naszym studio kosmetyczka odpowiednio dobiera rodzaj manicure pod płytkę i rodzaj paznokcia a także z uwaga poznaje oczekiwania klientki.

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych metod manicure w Studio Kosmetologii Estetycznej Dermamax w Krakowie!

Relaxing pink manicure and pedicure with a orchid flower
Manicure-Wallpapers-8

MANICURE HYBRYDOWY

MANICURE KLASYCZNY

Manicure-Wallpapers-14

MANICURE JAPOŃSKI

414612-blackangel

MANICURE ŻELOWY