Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości - nadpotliwość to bezpośredni objaw nadaktywności gruczołów znajdujących się w skórze odpowiedzialnych za produkcję potu. U różnych ludzi poziom wydzielanego potu może znacząco się różnić. Natomiast zmiany związane ze zbyt wysokim wydzielaniem potu nie przynoszą żadnych korzyści.

W naszym gabinecie stosujemy specjalistyczny system leczenia nadpotliwości preparatem, który blokuje wydzielanie potu w określonych miejscach.

Nadaktywne wydzielanie potu może być związane również z nieprawidłowym funkcjonowaniem ośrodka termoregulacji organizmu. Pot ma zasadniczą funkcję ochrony ciała przed przegrzaniem.
Nie jest niczym przyjemnym jeżeli wśród znajomych pod wpływem różnych bodźców zewnętrznych (stres, napięcie nerwowe) lub zjedzenia pikantnej potrawy (z dodatkiem chili)  nagle na naczych dłoniach lub czole pojawiają się obfite krople potu.

Zachęcamy wszystkich Państwa mających problemy z nadpotliwością do umówienia się na wizytę konsultacyjną do jednego z naszych specjalistów.