Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Laserowe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia w naszym studio odbywa się za pomocą profesjonalnego lasera. Wiązka światła emitująca odpowiednią dawkę energii o odpowiedniej długości fali pozwala na dostęp do najgłębszych struktur okalających włos i pozbycie się go raz na zawsze.

W naszym studio mogą Państwo skutecznie i profesjonalnie usunąć niechciane owłosienie z wybranych partii ciała. Dysponujemy profesjonalnym laserem, dzięki któremu możemy raz na zawsze usunąć uporczywe owłosienie nie powodując przy tym doznania bólu. Nasz laser przystosowany jest do właściwej redukcji owłosienia dzięki zmiennej wiązce energii emitowanej poprzez specjalną głowicę.

Ważnym elementem decydującym o skuteczności zabiegu jest melatonina czyli substancja nadająca kolor naszej skórze i włosom. Dzięki niej ciepło emitowane podczas naświetlania dociera do cebulki włosa oraz do samego włosa powodując ich całkowitą degradację. Skóra otaczająca włos zawiera znacznie mniej melatoniny dlatego maksymalna dawka ciepła nie jest emitowana do niej, tylko do samego włosa. Dlatego można śmiało stwierdzić, że im więcej melatoniny we włosie (ciemniejsze włosy) i mniej melatoniny w skórze (jasny kolor skóry) tym zabieg laserowego usuwania owłosienia przyniesie skuteczniejsze efekty.

Laserowe usuwanie owłosienia kraków