Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Laseroterapia

LASEROTERAPIA
to metoda, która pozwala na  usunięcie szeregu niedoskonałości pojawiających się na skórze wraz z wiekiem. odpowiednio dobrane parametry urządzenia pozwalają uzyskać oczekiwane efekty znacznej poprawy wyglądu skóry. przy udziale specjalistycznej wiedzy z zakresu laseroterapii nasi specjaliści staną na wysokości zadania aby zadowolić pacjenta w jak największym stopniu.

Co zyskujemy dzięki zastosowaniu lasera w zabiegach medycyny estetycznej?

Dzięki laserowi możemy usunąć uporczywe niedoskonałości skóry. Znakomite efekty leczenia laserem potwierdza wielu pacjentów. Laser sprawia, że możemy przywrócić ciału doskonały wygląd.

Działanie lasera opiera się w głównej mierze na emisji wiązki światła o określonych parametrach technicznych przeznaczonych do leczenia konkretnej niedoskonałości lub dolegliwości.

Z pomocą naszego lasera możecie Państwo ROZPOCZĄĆ LECZENIE TAKICH ZMIAN JAK:

  • uporczywych aft,
  • nadmiernej opryszczki,
  • zmian grzybiczych występujących na skórze,
  • popękanych naczynek,

Każdy z naszych specjalistów jest odpowiednio przeszkolony do wykonywania zabiegów laserem oraz zna podstawowe parametry doboru wiązki światła do każdego zabiegu. Efektywny dobór wiązki lasera to podstawa do uzyskania pozytywnych efektów po zabiegu.

Serdecznie zapraszamy do naszego studia i przekonanie się na własnej skórze o możliwościach leczniczych naszego najznamienitszego sprzętu.

Laseroterapia Kraków

Afty pojawiające się w jamie ustnej to coraz częściej spotykana dolegliwość wśród pacjentów.
Objawów pojawiania się aft może być bardzo wiele. Wśród nich możemy wyróżnić np.: nieodpowiednia higiena jamy ustnej, choroby migdałków lub wyrzynające się ósemki.

Laseroterapia Kraków

W naszej klinice możecie Państwo skorzystać z zabiegu zamykania naczynek specjalistycznym laserem.

Laseroterapia Kraków

Opryszczka jest chorobą zakaźną, podczas której na skórze osoby zakażonej pojawiają się małe pęcherzyki. Wywoływana jest wirusem typu HSV1 lub HSV2. Opryszczka najczęściej spotykana u osób w różnym wieku postać opryszczki to opryszczka wargowa.

Laseroterapia Kraków

Za pomocą specjalistycznego lasera usuniemy nadmierne owłosienie.

Laseroterapia Kraków

Grzybica jest chorobą wywoływaną przez grzyby chorobotwórcze. Grzybica pojawia się na różnych częściach skóry w zależności od miejsca w którym nastąpiło kontaktowe zakażenie.