Studio Kosmetyczne,
Medycyna Estetyczna, Laseroterapia

ul. Nowosądecka 46, 30-683 Kraków
Kurdwanów, Podgórze Duchackie,
Wola duchacka, Piaski Nowe
Godziny otwarcia:
Pon - Pt 8:00-20:00
Sobota 9:00 - 15:00
Tel: +48 883-599-007
E-mail:rejestracja@dermamax.pl

Karboksyterapia

karboksyterapia kraków

Karboksyterapia to prosta i komfortowa metoda odmłodzenia skóry o szybkim działaniu i wysokiej efektywności. Dzięki zastosowaniu leczniczego dwutlenku węgla następuje poprawa elastyczności skóry, pobudzenie produkcji kolagenu oraz redukcja poduszeczek tłuszczowych.

Metoda ta definiowana jest jako niechirurgiczna, nieagresywna, minimalnie inwazyjna, nietoksyczna i bezpieczna dla pacjenta.

Wskazania do zabiegu karboksyterapii:

 • odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu,
 • odmłodzenie rąk – wygładzenie delikatnych i wyraźniejszych zmarszczek,
 • redukcja cieni pod oczami i opadających powiek a także worków pod oczami,
 • redukcja tłuszczu w okolicach: brzucha, ud, pośladków, ramion i kolan,
 • redukcja cellulitu,
 • usuwanie rozstępów,
 • usuwanie i redukcja widocznych blizn,
 • usprawnienie struktury cebulki włosa - redukcja wypadania włosów,

Efekty zabiegów karboksyterapii:

 • efekt widoczny po 6 – 10 zabiegach
 • zniknięcie drobnych zmarszczek
 • wyraźne rozświetlenie skóry
 • przed zakończenie terapii skóra staje się napięta, elastyczna, bez zbędnego tłuszczu i zmarszczek

Co daje nam lecznicza karboksyterapia przy wykorzystaniu dwutlenku węgla?

Dwutlenek węgla w postaci gazu rozprowadzany jest pod wybraną partią ciała poddaną leczeniu. Jego zaletą jest pobudzenie i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Tkanki ciała zostają odpowiednio natlenione i odżywione, a dwutlenek węgla dodatkowo wzmacnia proces pełnej regeneracji skóry. Odmłodzenie skóry następuje za sprawą tworzenia się nowych naczyń krwionośnych.

Wraz z wiekiem nasza skóra starzeje się - jest to naturalny proces biologiczny organizmu. Zabiegi karboksyterapii są uniwersalne, gdyż można je wykonać praktycznie na każdej okolicy ciała. Kolejnym ważnym aspektem regeneracyjnym zabiegów jest pobudzenie skóry do produkcji elastyny oraz produkcji kolagenu. Pierwsze procesy regeneracyjno-rewitalizujące zaczynają się już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Uruchamiany jest proces intensywniejszego mikrokrążenia podczas którego powstają nowe naczynka włosowate (redukcja cieni pod oczami).

Podczas zabiegu skóra nie zostaje w żaden sposób uszkodzona. Zabiegi mogą być również stosowane u alergików. Po zabiegu śmiało możemy przebywać na słońcu, gdyż skóra nie zostaje zmuszona do wrażliwości na promieniowanie słoneczne.

W gabinecie Dermamax stosujemy procedury medyczne, pracujemy na certyfikowanym urządzeniu oraz stosujemy najnowocześniejszy komputerowy system znieczulenia.

karboksyterapia kraków
mres-biomedical-science-1600x600_1x1

Rozstęp to wrzecionowate pasmo, najczęściej objawiające się na udach, brzuchu, pośladkach, rękach piersiach a nawet plecach i wewnętrznej stronie ramion.

mres-biomedical-science-1600x600_2x1

Blizna - to efekt gojenia się uszkodzeń powstałych na skórze. Chirurgiczne usunięcie blizn jest często bolesne i inwazyjne niosąc za sobą ryzyko powikłań.

mres-biomedical-science-1600x600_1x2

Cienie pod oczami - spowodowane są zanikiem tkanki podskórnej powodującej zagłębienia i uwidocznienie się naczyń krwionośnych w okolicy oczu.

mres-biomedical-science-1600x600_2x2

Łysienie to nadmierne wypadanie włosów z głowy. Osłabiona struktura włosa jest jedną z przyczyn ich wypadania. W naszym gabinecie przy wykorzystaniu mezoterapii możemy znacznie zredukować wypadające włosy.

mres-biomedical-science-1600x600_1x3

Cellulit - zwany "lipodystrofią" - jest to zwyrodnienie tkanki łącznej, która uwidacznia się poprzez nierównomierne ułożenie się komórek skóry. Na skórze widzimy wklęśnięcia wyglądające jak struktura gąbki, występują zgrubienia oraz miniaturowe guzki.

mres-biomedical-science-1600x600_2x3

Usuwanie tkanki tłuszczowej następuje za sprawą znacznej wrażliwości komórek tłuszczowych na leczniczy dwutlenek węgla pod którego wpływem te komórki ulegają rozpadowi.